Çözüm Ortağınız

2. El Alım-Satım ve Kiralama

2. El Alım Satım
 
Satın aldığınız ekipmanınızı artık kullanmıyor musunuz?
Ekipmanınız artık işiniz için yeterli gelmiyor mu?
Yenisini almak masraflı mı?
 
Fener Endüstri olarak işlerinizde kullanmakta olduğunuz veya artık kullanmadığınız ekipmanlarınızı değerinde satın alıyoruz.
 
Talebinize göre portföyümüzde bulunan 2. El makina parkımızdan veya sıfır yeni üründe satın alabilirsiniz. Ya da değerinde nakit olarak paranızı cebinize koyabilirsiniz.

 

Kiralama Hizmeti

Türkiyenin her yerine, yapmakta olduğunuz işe en uygun ekipmanları Atlas Copco grup Chicago Pneumatic distribütörü olan Fener Endüstri’den kiralayabilirsiniz.

İşinizin gelecekte ki durumunu bilmiyorsanız satın alma opsiyonlu kiralama da yapabilirsiniz. Böylelikle işiniz uzarsa kiralama bedelinden zarar etmezsiniz.

Dilerseniz anlaşmalı Leasing firmalarımız ile uygun vergi oranlarında satın alma konusunda da yardımcı olabiliriz.

İşinize uygun kiralanacak ekipmanların, bakımları eksiksiz yapılıp tarafınıza yollanır. Sadece kompresör,jeneratör ya da aydınlatma kulesi değil aynı zamanda kompresörünüzle birlikte kullanabileceğiniz Kırıcı, Delici ekipmanları ve hidrolik güç ünitelerini de beraberinde set olarak kiralayabilirsiniz.

Kiralanan ekipmanın arıza yapması durumunda yerinde müdahale edemeyecek olursak uygunluğa göre tarafınıza yenisi yada muadili tedarik edilir.

Neden Fener Endüstri?

Çünkü Fener Endüstri bir İzz Global iştiraki olduğundan şantiyede, saha da ve diğer tüm çalışma alanlarında sizi en iyi anlayan firma olacaktır. İzz Global bugüne kadar 300’ün üzerinde yurt içi ve yurt dışı iş bitirmesi olan, birçok büyük projede yer almış ve halen de Petkim, Gama, Türkerler, Limak, Astaldi, Kolin, Cengiz, Rönesans ve Kalyon gibi firmaların mekanik ve inşaat taahhütünde çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Devam eden projelerimiz ve detaylı bilgi için www.fenermekanik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Amacımız sadece ticaret yapmak değil, sizin sahada ki güvenilir çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Çalışma saatleri içerisinde 0850 360 60 90 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, info@fenerendüstri.com adresinden de mail atabilirsiniz.

Teklif Alın

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız